







549 ₴
Показати оптові ціниДизайн цього світильника в корпусе з LED джерелом світла сфокусованого лінзою, формує єдину архітектурну ідею певного стилю, зі світловими лініями обсвітлюваної поверхні, що доглядають у перспективі.
Дає змогу створювати дзеркальні або асиметричні світлові малюнки.
Настінний світильник має основа в латунному кольорі виготовленого з металу.
Бра вписується в композиції для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичного мінімалізму.
Захист IP 54, передбачає можливість встановлення світильника для освітлення фасадів будинків, терас, балконів і під'їзних доріжок.
Світильник має led джерело потужністю 2,4W. живленням від джерела змінного струму 230 В. Довжина бра 10 см. Ширина 10 см.
Увімкнення вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів у комплекті.
Опис товару
| Довжина: | 10см | |
| Ширина | 10см | |
| Колір корпусу | чорний бронза | |
| Відступ від стіни | 4 см | |
| Ступінь захисту | IP54 | |
| Розмір стельової основи | 6х4,5см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Тип монтажа | задня стінка | |
| Потужність | 2,4W | |
| Розмір паковання |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 2.4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 2.4 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 500 г |