




2 736 ₴
Показати оптові ціниВитончена елегантність форми і непомітний колір латуні — представляє модель підвісної люстри.
Графітовий колір надає світильнику відчуття затишку, і стриманої розкоші, гармонійно поєднуючись ретро - класичними, и сучасними інтер'єрами.
Одним із акцентів у дизайні люстри є оригінальний акриловий плафон, який завдяки напівпрозорій фактурі м'яко розсіює світло, створюючи атмосферу комфорту та спокою.
Довжина люстри 30 см. Потужність лампи 8,3W. Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажу — планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Колір плафона | графіт |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см |
| Світлова температура | 4000K |
| Максимальна висота | 140см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 8.3W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 9,5см |
| Розмір паковання | 31х31х15 см |
| Вага | 1,25кг |
| Висота | 15см |
| Ширина | 30см |
| Довжина: | 30см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 8.3 Вт |
| Потужність лампи | 8.3 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Циліндр, Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий, Сірий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1250 г |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |