






2 187 ₴
Показати оптові ціниВитончена форма літальної тарілки та контрастний чорно- золотий корпус — представляє модель підвісної LED люстри.
Оригінальний корпус із таким поєднанням кольорів, надає світильнику відчуття тепла і стриманий розкоші, гармонично поєднуючись в сучасних інтер'єрах.
Одним із акцентів у дизайні люстри є розсіювальне світло плафон, який м'яко розсіює світло, створюючи атмосферу комфорту та затишку.
Довжина люстри 30 см. Потужність лампи 7W. Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажу — планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий |
| Колір фурнітури | золото |
| Розмір стельової основи | 9х6см |
| Світлова температура | 4000K |
| Максимальна висота | 140см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 7W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір паковання | 21х21х21см |
| Вага | 0,8кг |
| Висота | 20см |
| Ширина | 20см |
| Довжина: | 20см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 7 Вт |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |