






2 250 ₴
Показати оптові ціниЛюстра підвісна з елегантним стриманим дизайном. Абажур її у формі дзвона виготовлений із пластику графітового кольору, всередині світлодіодна лампа та прозорий дифузор. Люстра має регулювання висоти підвісу.
Люстра випромінює пряме злегка розсіяне світло, яке ідеально підходить для освітлення столу, тумби або робочої зони. Основа виготовлена з металу в золотому кольорі.
Потужність лампи 3W. Довжина 20 см.
Живлення від мережі змінного струму 230 В
Тип монтажу — планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | золото |
| Колір плафона | графіт |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Світлова температура | 4000K |
| Максимальна висота | 150см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Джерело світла | LED |
| Потужність | 3W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 39х26х26см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина: | 20см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий, Сірий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла, Конус |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
| Форма | Круглий |