





2 962 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — елегантна та минималистична!!
Витончений круглий диск із м'яким обтічним профілем в металевому корпусі и хромованому кольорі має стильний вигляд футуристичного інтер'єру.
Вбудовані по колу LED елементи рівномірно розсіюють по колу світло з нейтральною денною температурою, створюючи комфортне освітлення для зони обіду, просторів кухни, вітальні або передпокою.
Люстра з високою функціональністю. Діаметр 30 см. Регульований підвіс завдовжки до 170 см дає змогу встановити найвідповіднішу висоту відповідно до реального обстановки в приміщенні.
Висока ефективність і енергоощадження, люстра обладнана світлодіодними чипами передової технології, забезпечує захист довкілля й енергоощадження, м'яке світло, брак відблисків і тривалий термін експлуатації.
Опис товару
| Колір корпусу | хром |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Максимальна висота | 170см |
| Мінімальна висота | 15см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Потужність | 8 Вт |
| Розмір паковання | 36х36х10см |
| Вага | 1,85кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 8 Вт |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1850 г |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Діаметр плафона (див.) | 30 см |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Мінімальна висота підвісу | 15 см |
| Потужність W | 8 |
| Цоколь | Led |