







2 178 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова підвісна — це гарне рішення для освітлення кухні, вітальні мансарди або передпокою, створює затишну та наповнену комфортом атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність. Плафон виготовлений із бетону із сірком відтінком.
Вона підходить для використання зі світлодіодними лампами, філаментними, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Оригінальний вигляд плафона додає виробу елегантності в сочетаниях со стилями лофт, вінтаж, мінімалізм або модерн.
Використання ламп із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Люстра регулюється за висотою, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | сірий | |
| Максимальна висота | 180см | |
| Мінімальна висота | 20см | |
| Цоколь | E27 | |
| Розмір плафона | 16х10см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал плафона | бетон | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1.25 кг | |
| Ширина | 16см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Камінь |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1250 г |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |