








2 457 ₴
Показати оптові ціниДизайнерська стельова підвісна люстра з двома закладеними одна в одну заокругленими блакитними півсферами підтримують білу кулю (плафон) з видувного скла.
Люстра прикрасить своїм світлом і формою гарні стилістичні рішення для освітлення кухні, вітальні мансарди або передпокою, створює затишну та наповнену комфортом атмосферу в інтер'єрі.
Ця люстра виготовлена з міцного металу в кольорі латунь, що забезпечує їй довговічність і надійність. Загальний діаметр 16 см, розмір плафона 12 см.
У люстрі використовуються світлодіодні лампочки під патрон із цоколем G9.
Оригінальний вигляд плафона додає виробу креативності в сочетаниях со стилями лофт, вінтаж, мінімалізм або модерн.
Використання ламп із цоколем G9 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Люстра регулюється за висотою, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Максимальна висота | 180см | |
| Мінімальна висота | 25 см | |
| Цоколь | G9 | |
| Розмір плафона | 12 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал плафона | стекло | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1кг | |
| Ширина | 16см | |
| Довжина: | 16см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 9 Вт |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |