







1 742 ₴
Показати оптові ціниПідвіс — це гарне рішення для освітлення кухні, вітальні мансарди або передпокою, створює затишну та наповнену комфортом атмосферу в інтер'єрі. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність. Плафон виготовлений із бетону із сірим відтінком.
Вона підходить для використання зі світлодіодними та філаментними лампами, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань і потреб.
Класичний вид плафона надає виробу зарекомендовану солідність і елегантність у поєднаннях у сучасних стилях.
Розмір плафона 15х6 см.
Використання ламп із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Люстра регулюється за висотою з максимальною висотою 15,5 см, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Призначена для живлення від мережі змінного струму 230 вольтів, має вбудований вимикач.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Колір плафона | сірий |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 15см |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 15х6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | є |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | бетон |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5см |
| Розмір паковання | 18х18х10см |
| Вага | 1кг |
| Ширина | 15см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Камінь |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр, Кругла |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |