







1 899 ₴
Показати оптові ціниКругла форма люстри підкреслюють її витонченість і універсальність, даючи їй гармонійно вписатися в безліч різних інтер'єрів.
Комбінація білого кольору та елементів із латуні додає підвісу Comfort розкішний і витончений вигляд, роблячи його не просто джерелом світла, але й значущим елементом декору.
Люстра виготовлена в елегантному металевому корпусі кольору латунь, що надає простору вишуканості та м'якості.
Використання лап із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Діаметр плафона 15 см.
Люстра регулюється за висотою, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Колір плафона | білий матовий |
| Розмір плафона | 15см |
| Максимальна висота | 120см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Цоколь | E27 |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 31х25х25см |
| Вага | 0,95 кг |
| Ширина | 15см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 950 г |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |