






2 091 ₴
Показати оптові ціниЛатунна люстра світильник CRYSTAL CUBE з підвісним кристалічним кубом — це елегантне доповнення до будь-якого інтер'єру.
Завдяки своєму стильному дизайну та вишуканим матеріалам, цей світильник стане справжнім акцентом у вашій кімнаті, надаючи їй розкоші та тепла.
Латунний корпус світильника з його витонченим блиском і кристалічним кубом розміром 10х10 см створюють прекрасний контраст, підкреслюючи елегантність і сучасність.
Кристалічний розсіювач дарує ніжне, м'яке світло, яке рівномірно поширюється кімнатою. У світильнику вбудовані світлодіоди зі світловою температурою 4000K, що дає змогу створити комфортну атмосферу для роботи та відпочинку.
Потужність світильника — 4,8 Вт, що робить його енергоефективним і довговічним джерелом світла.
Цей стильний світильник — люстра ідеально підходить для використання в вітальні, спальні, коридорі, надаючи елегантності та сучасного вигляду інтер'єру. Він прекрасно поєднується з різними стилями — від класики до мінімалізму, створюючи неповторний ефект у просторі.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Форма | куб | |
| Колір кришталю | прозорий | |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Розмір плафона | 10х10см | |
| Максимальна висота | 150см | |
| Мінімальна висота | 25 см | |
| Цоколь | Led | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 9см | |
| Потужність | 4,8Вт | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1,1кг | |
| Ширина | 10см | |
| Довжина: | 10см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Потужність лампи | 4.8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратна |
| Форма плафона | Куб |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |