







9 757 ₴
Показати оптові ціни
Люстра — дивовижне та не реальне в одному реальному дизайні. Цей світильник вирізняється оригінальним дизайном плафона, що представляє плавні вигини форм чергувані з відкритими просторами, які ширяють під стелею. Виготовлений із гіпсу.
Смілива форма світильника посилюється завдяки текстурному покриттю гіпсового плафона.
Гіпс природний матеріал завжди був і тривалий час буде незамінним у будівництві та оздобленні інтер'єрів. І сфера його застосування активно розширюється в інтер'єрному освітленні. Матеріал дуже гнучкий в обробці дає змогу створювати нетривалі унікальні форми.
Гіпс не горить. Загалом. Водночас досить довго нагрівається і погано передає температуру далі, на навколишні його елементи та матеріали.
Використання ламп із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Висота підвісу люстри регулюються до 170 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є не спрямованим.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору моделі лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Докладні Характеристики товару
| Довжина: | 50см | |
| Ширина | 50см | |
| Колір корпусу/основа | хром | |
| Колір плафона | чорний | |
| Максимальна висота | 170см | |
| Мінімальна висота | 60см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | Е27 | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал/гіпс | |
| Розмір монтажної планки | 11см | |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 6,6 кг |
|
Оригінальний дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Екологічно чистий матеріал |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля, Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6600 г |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Матеріал корпусу / розсіювача | Гіпс |
| Мінімальна висота підвісу | 60 см |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |