





2 857 ₴
Показати оптові ціниКругла форма бра класичні, що підкреслює її витонченість і універсальність, даючи їй гармонійно вписатися в безліч різних інтер'єрів. Бра витримане в флористичних мотивів, дизайн якого схожий на світловий шар, оповитий металевими кольорами гортензії.
Комбінація білого кольору та елементів із хрому надає світильнику витончений вигляд, виводять інтер'єр на високий рівень краси й елегантності.
Білий матовий дифузор зі скла робить світло м'яким і розсіяним.
Використання лап із цоколем G9 робить бра функціональним і простим в експлуатації, а заміну ламп зручному та комфортному.
Діаметр плафона 10см.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | 16см | |
| Розмір стельової основи | 6х3см | |
| Розмір плафона | 10см | |
| Цоколь | G9 | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 6 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,5кг | |
| Ширина | 13см | |
| Довжина: | 13см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Флористика |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |