






2 059 ₴
Показати оптові ціниФлористична форма у формі гілки підкреслює всю красу витонченість природних форм, які гармонійно вписуються в різні інтер'єри.
Комбінація графітових плафонів і елементів із сатину надає світильнику майстерний і витончений вигляд, виводять акценти на високий рівень краси й елегантності.
Білий матовий дифузор зі скла робить світло м'яким і розсіяним.
Використання лап із цоколем G4 робить бра функціональним і простим в експлуатації, а заміну ламп зручному та комфортному.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | сатин нікель |
| Колір плафона | графіт |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Цоколь | G4 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Кількість ламп | 7 |
| Розмір паковання | 33х27х21см |
| Ширина | 42см |
| Довжина: | 45 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G4 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Флористика |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло Антик, Нікель/хром матовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 450 мм |