








1 676 ₴
Показати оптові ціниКрім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Настільний світильник обладнаний високоякісним джерелом світла з індексом передавання кольору > = 90 Ra.
Лампа має функціональну гнучку ніжку для керування напрямком світла.
Обладнана плавним регулюванням яскравості світла та керуванням колірною температурою. Має опору для смартфона.
Режим читання — зниження яскравості після 45 хвилин роботи
Ступінь захисту IP20.

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Гарантія | 24 міс |
| Напруга живлення | 230 В |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність | 16Вт |
| Світловий потік | 1030Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Регулювання яскравістю світла | да |
| Колір корпусу | білий |
| Колір світіння | регульований |
| Світлова температура | 3000-6000K |
| Розмір | 20х25,3х48,2 cм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1030 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік, lm | 1030 |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність (W) | 16 |
| Напруга | 230V |