







3 491 ₴
Показати оптові ціниВитончена елегантність форми білий матовий плафон, дерево, травертиновий корпус, непомітні кольору — все це представляє модель цього бра.
Як джерело світла використовуються світлодіодні лампи с цоколем G9. Витончений стиль бра надає свіжості та розбавить інтер'єр кімнати пастельними тонами.
Светильник универсален практичен и функционален як основного джерела світла та додаткового інтер'єрного стильного акценту в інтер'єрі.
Довжина бра 27 см.
Білий куля — це ідеальне поєднання естетики та практичності, яке задовольнить навіть найвимогливіших покупців.
Опис товару
| Колір плафона | білий | |
| Матеріал розївача | стекло | |
| Відступ від стіни | 16см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір плафона | 10см | |
| Цоколь | G9 | |
| Матеріал корпусу | дерево, травертин | |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1,7кг | |
| Ширина | 25 см | |
| Довжина: | 27 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | G9 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Різні кольори |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 25 мм |