






1 530 ₴
Показати оптові ціниСтильний і функціональний настінний світильник-бра з регульованим спотом і білим матовим плафоном у корпусі чорного кольору має компактний і елегантний вигляд і забезпечує комфортне освітлення в різних інтер'єрних ситуаціях.
Світильник обладнаний роздільними вимикачами джерел світла, що дає змогу окремо вмикати спот і плафон, розширюючи сферу його застосування.
Конструкція світильника передбачає монтаж бра в горизонтальному та вертикальному вигляді.
Модель чудово підійде для спальні, дитячої кімнати, вітальні.
Загальна довжина світильника 27 см.
Потужність джерела світла спота 2,8 Вт, плафона 2,1 Вт.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона | білий | |
| Відступ від стіни | от 15см | |
| Розмір стельової основи | 18х6х3см | |
| Розмір плафона | 10х2,5 см, 7,5 см | |
| Джерело світла | Led | |
| Потужність | 4,9 Вт | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Наявність вимикача на корпусі | да | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 17 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,6кг | |
| Ширина | 14 см | |
| Довжина: | 27 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 4.9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Куля, Циліндр |
| Потужність | 4.9 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий, Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 600 г |