





2 093 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник із регульованим спотом і скляним матовим плафоном представляє незвичайний і стильний і зручний прилад для створення приємної атмосфери у вашому домі.
Світильник обладнаний знімною лампою з цоколем G9, і спрямованим Led джерелом світла потужністю 2,9 Вт зі світловою температурою 4000K.
Ідеально підходить для використання в спальні, як нічник або для читання перед сном, передпокою для оформлення вхідної зони, ванною кімнатою над дзеркалом, гардеробною або вітальнею. Світлодіодні лампи встановлені в настінну площину, що дають змогу ощадити енергію й мають тривалий термін експлуатації.
Довжина світильника 40 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті. Світильник настінний світлодіодний має спрямований джерело світла, що перетворює зовнішню світлову площу на велику, точкову та вибіркову.
Вимикачі встановлені на корпусі бра для увімкнення та вимкнення є окремими для кожного джерела світла.
Світильник настінний може бути встановлений в горизонтальному та вертикальному вигляді.
Настінний світильник бра на стіну — це інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона/спота | білий | |
| Відступ від стіни | 17 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | да | |
| Цоколь | G9,Led | |
| Розмір плафона/спота | 8 см, 10х2 см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 37,5 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Потужність спота | 2,9Вт | |
| Вага | 1,1кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 8 см | |
| Довжина: | 40см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 11 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля, Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 80 мм |