






2 232 ₴
Показати оптові ціниФункціональність, біле розсіяне світло, підсвічування та зручна вбудована поличка — це бра MONO у чорному кольорі.
Такий дизайнерський прийом не тільки слугує освітленням, але й додає особливого елементу зручності у вашому оточенні.
Використання лампи з цоколем G9 робить бра простою в експлуатації, а заміну ламп зручною та комфортною під час вибору необхідної потужності та світлової температури.
У верхній частині бра під акриловим розсіювачем вбудоване Led джерело потужністю 2,4 Вт із нейтральною світловою температурою 4000K, що створює приємне освітлення для вашої комфортної атмосфери.
Модель має окремі вимикачі джерел світла та зручну USB заряджання для мобільних пристроїв.
Тип монтажу — монтажна планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду
Бра ідеально підходить для спальні, дитячої або вітальні та коридору.
Довжина світильника 30 см
Настінний світильник бра на стіну — це інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий |
| Матеріал розсіювача | стекло |
| Розмір стельової основи | 28х9х3см |
| Відступ від стіни | 13см |
| Наявність вимикача на корпусі | да |
| Цоколь | G9,Led |
| Розмір плафона | 7,5 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність підсвічування | 2,4Вт |
| Вага | 1,1кг |
| Розмір паковання | 32х15х15 см |
| Ширина | 13см |
| Довжина: | 30см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Куля |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 1100 г |