



1 848 ₴
Показати оптові ціни
Настінний світлодіодний світильник із регульованим спотом і тиловою підсвіткою представляє незвичайний і стильний і зручний прилад для створення приємної атмосфери у вашому домі.
Світильник обладнаний Led джерелом світла потужністю 6 Вт зі світловою температурою 4000K.
Електроживлення здійснюється від мережі змінного напруги 230 В.
Може встановлювати у спальні, як нічник або для читання перед сном, передпокою для оформлення вхідної зони, ванною кімнатою над дзеркалом, гардеробною або вітальнею.
Загальні розміри світильника 21х15 см
Тип монтажу — монтажна планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | сатин |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Відступ від стіни | 15см |
| Розмір стельової основи | 7х12см |
| Світлова температура | 4000K |
| Цоколь | Led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Розмір плафона | 10х2,5см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Потужність | 6W |
| Вага | 0,5кг |
| Розмір паковання | 23х17х17 см |
| Ширина | 15см |
| Довжина: | 21см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло Антик |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |