



5 643 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова — це ідеальне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в Багато різноманітних інтер'єрів. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність. Плафони виготовлені з прозорого скла з графітовим відтінком.
Керування світлом здійснюється за допомогою можливості індивідуального підбору ламп.
Прозорий вигляд плафона додає виробу елегантності, а дизайн люстри робить її універсальною для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Термін гарантії становить 24 місяці, що свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E14 робить заміну ламп зручною і простою.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Ця люстра стельова підвісна — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
За посиланням можна подивитися інші люстри на підвісі або бра:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244736-bra-pod-smennuyu

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія |
AURORA |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | C35 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість ламп | 12 |
| Розмір | 61х61х52,5см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 108 Вт |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52.5 см |
| Діаметр | 61 см |
| Довжина | 61 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність люстри | 120 Вт |