






Відправка з 01 травня 20268 712 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра у формі витонченої круглої форми, схожої на планету поєднує в собі природну органічну естетику та стиль сучасного минимализма.
Велика кругла основа відтворює багатогранність світлових акцентів, створюючи ефект місячних пейзажів і природних чудес
У центрі композиції розташований плафон діаметром 80 см, який м'яко підсвічує простір кімнати.
Світильник обладнаний вбудованою лампою led потужністю 27W з м'яким розсіяним світлом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В.
Ідеально підходить для використання в спальні, як функціональне або декоративне освітлення, передпокій для оформлення вхідної зони, гардеробної або вітальні. Світлодіодне освітлення заощаджує енергію й електрику має тривалий термін експлуатації.
Встановлюється на стіну або стелю за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Тип приміщення | Люстри, бра для вітальні спальні, кухні |
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип кріплення | монтажні отвори. у 4 точках |
| Потужність | 27W |
| Вага | 3,15кг |
| Розмір паковання | 86х86х13см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 80см |
| Довжина: | 80см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 23 Вт/год |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3150 г |
| Діаметр | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |