







5 441 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра у формі елегантного кільця поєднує строгий скандинавський стиль, який втілений у сучасний світловий функціонал.
Вся композиція відрізняється простотою в контрастному виконанні великого світлового кільця встановленого на маленьку чорну основу.
Модель три режими керування світловою температурою від 3000 до 6000К, це дає змогу легко змінювати атмосферу від затишку та розслаблення до робочої концентрації.
Потужність лампи 18W.
Така потужність дасть змогу використовувати світильник у приміщеннях від компактних до просторих залів.
Під'єднується бра до світи змінної напруги 230 В.
Його оригінальні світлові лінії створюють цікавий візуальний ефект.
Діаметр світильника 60 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона | чорний | |
| Розмір | 60см | |
| Відступ від стіни | 5 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір основи | 15х5х3см | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 15см | |
| Тип кріплення | монтажна планка, дюбель | |
| Джерело світла | Led | |
| Потужність | 18W | |
| Вага | 1,7кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 60см | |
| Довжина: | 67 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Діаметр | 600 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 600 мм |