






3 320 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світильник MonoTube В основі моделі добре проглядається креативна ідея використання чорного двоярусного металевого плафона з напівматовим склом.
Усередині скляного плафона розташований цоколь Е27, що підходить для ламп різної потужності та температури світла, забезпечуючи цією зручністю у виборі освітлення.
Висота корпусу становить 40 см, а регульований підвіс дає змогу змінювати загальну висоту до 135 см. Завдяки цьому світильник однаково добре підходить як для просторих кімнат, так і для приміщень зі стандартною висотою стель.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 В.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | |
| Матеріал розсіювача | стекло | |
| Розмір плафона | 9см | |
| Розмір стельової основи |
|
|
| Максимальна висота | 135 см | |
| Мінімальна висота | 45 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Лампа с цоколем | E27 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 9см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання | 45х12х12см | |
| Вага | 1,5кг | |
| Ширина | 9,5см | |
| Висота | 40см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 9.5 см |