









3 976 ₴
Показати оптові ціниЛюстра Flower – — білий абажур у формі ніжної квітки виготовлений з органічного пластику, що забезпечує легкість конструкції та приємне розсіювання світла.
Тонке поєднання природних форм і сучасного мінімалізму гармонійно вбудовуються в інтер'єри в скандинавському стилі.
Ідеально підходить для вітальні, спальні, дитячої або затишного кафе.
Діаметр люстри 50 см.
Висота підвісу світильника регулюється до 180 см, що дає змогу створювати композиції з декількох люстр. Встановлена лампа Led потужністю 26 Вт (13 Вт тепле та холодне) з вибором трьох режимів світловий температуры.
Монтаж легкий і надійний забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду. (Іта модель світильника може кріпитися як стельовий світильник).
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Сфера використання | вітальня, кухні, дитяча, спальні |
| Колір корпусу | білий |
| Матеріал корпусу | метал, органічний пластик |
| Максимальна висота | 180см |
| Мінімальна висота | 20см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Лампа | Led |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Потужність | 26 Вт |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2см |
| Розмір паковання | 51х51х18см |
| Вага | 2,2кг |
| Ширина | 50см |
| Довжина: | 50см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 26 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 26 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Пелюстки |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Діаметр | 50 см |
| Вага | 2200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
| Максимальна висота підвісу | 180 см |
| Мінімальна висота підвісу | 20 см |
| Цоколь | Led |
| Матеріал корпусу / розсіювача | метал/органічний пластик |