

236 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник призначений для декоративного підсвічування паркових і садових ділянок, будинків і ландшафтів
Опис товару
| Колір корпусу | чорний |
| Матеріал корпусу | поликарбонат |
| Кут розсіювання світла | 24 градуса |
| Матеріал розсіювача | стекло |
| Напруга | 230 Вольтів |
| Лампа | Led |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Світлова температура | 3000K |
| Світловий потік | 270Лм |
| Кількість ламп | 1 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Ресурс роботи | 25000ч |
| Індекс передавання кольору | >=80CRI |
| Гарантія | 12 міс |
| Розмір | 7,85х6,4х27см |

|
Гарний дизайн |
|
|
Міцний корпус |
|
|
Простота встановлення |
|
|
Легка заміна ламп |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для підсвічування дерев та рослин |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 270 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED module |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 7.85 см |
| Ширина | 6.4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 24 град. |
| Форма плафона | Циліндр |