



236 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Настінний світильник із волого-пилозахистом стане вдалим вибором для створення вишуканої архітектурної підсвітки та стильного декоративного освітлення.
Цей світлодіодний вуличний світильник із спрямованими променями підходить як для встановлення на внутрішніх, так і на зовнішніх стінах, завдяки чому він ідеально доповнить фасад вашого будинку та забезпечить високоякісне освітлення в різних приміщеннях, включно з ванну кімнату. Світильник має сучасний мінімалістичний дизайн, який легко впишеться в будь-який інтер'єр, чи то дача, чи то квартира, а тепле світло створить комфортну атмосферу.
Його можна використовувати для підсвічування дзеркал або як настінний світильник для створення затишного простору. Маючи захист від пилу та вологи, світильник від бренда Ardero забезпечує тривалий термін експлуатації в найрізноманітніших умовах.
Нормована гранічна допустима потужність лампи 12 Вт. Проста конструкція дає змогу легко встановити світильник на різні матеріали — плитку, цеглу, бетон, газобетонний блок, дерево або сайдинг.

Опис товару
| Бренд | Ledcoin | |
| Гарантія | 24 міс | |
| Кількість патронів/ламп | 1шт | |
| Комплектація | без лампи | |
| Матеріал корпусу | поликарбонат/стекло | |
| Напруга | 230 В | |
| Патрон | GU10 | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP54 | |
| Тип лампи | MR16 | |
| Максимальна допустима потужність лампи | 12 Вт | |
| Тип світильника | накладний |

|
Лаконічний дизайн |
|
|
Міцний корпус |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Надійна фіксація лампи |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Скло |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення терас та балконів, Для освітлення сходів, Для освітлення ганку, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів та альтанок |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 6.8 см |
| Ширина | 8 см |