









8 865 ₴
Показати оптові ціниДизайнерська люстра Крила Світу її дизайн натхненний природними формами легкості та витонченості конструкції. Прикрашають люстру світильники складаються з металевої основи, двох світлодіодних точок подавання нейтрального світла та опуклих круглих дисків, виготовлених із метакрилату, що забезпечує м'яке та рівномірне освітлення. Модель має регулювання відстані між дисками залежно від Ваших потреб. Висота підвісу світильника регулюється до 200 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів, а також комбінації з іншими моделями. Мінімальна висота підвісу 90 см.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2056308292-podves-28861hr-hrom.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2179586333-svetilnik-podvesnoj-manta.html
Загальна потужність становить 13W
Світлова температура 4000K
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий |
| Розмір стельової основи | 15х3см |
| Максимальна висота | 200см |
| Мінімальна висота | 90см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність джерела світла | 13W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 15см |
| Вага | 4,35кг |
| Розмір паковання | 74х74х17 см |
| Ширина | 68 см |
| Довжина: | 68 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 13 Вт |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4350 г |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 68 см |