




9 464 ₴
Показати оптові ціни Підвіс виготовлений із металу в кольорі хром. Прикрашають його безліч стиснених перламутрових пластин, що створюють відчуття легкості та невагомості. Світло проходить через такі пластини стає м'яким і розсіяним, що в поєднанні із золотою основою надають виробу відчуття тепла й елегантності.
Модель прекрасно впишеться в сучасний інтер'єр на стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні.
У цій серії люстр також є елегантне бра, яке може створити цікаву картину в поєднанні з люстрою:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2304154122-zolotoe-bra-athelia.html
Також модель має продовження моделей з іншими діаметрами люстр:
Світильник має 8 лампочок з цоколем Е14, такі лампочки можна поміняти самостійно. Довжина: 60 см. Ширина 60 см. Діаметр перламутрових пластин 5 см. Висота підвісу регулюється від 180 см до 40 см.
Світлова температура та потужність світла залежить від ваших смаків при вибору світлодіодної лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546646-svetodiodnye-lampy-e14https://svetotechnika.com.ua/ua/g89046743-lampy-edisona-filament
За посиланням можна подивитися інші люстри, і люстри на підвісі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g82980597-lyustry-loftmodern
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 60см | |
| Максимальна висота підвісу | 180см | |
| Мінімальна висота підвісу | 40см | |
| Колір корпусу | хром | |
| Колір плафона | перламутровий | |
| Діаметр пластин | 5 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | E14 | |
| Кількість ламп | 8 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 14 см | |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 5,8кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 80 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5800 г |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |