

5 419 ₴
Показати оптові ціниВелика Люстра — це функціональне й одночасно елегантне — рішення для освітлення вашого інтер'єру у вітальні спальні або офісі.
Дев'ять джерел світла поміщені в прозорі плафони з скла добре розсіюють біле світло на великій площі приміщення и ідеально підходить для віталень, забруднений, великих залів у ресторанах і кафе.
Діаметр люстри 60 см
Виготовлена з якісних матеріалів, металу та скла люстра має міцну та довговічну конструкцію. Регулюється за висотою підвісу от
45 до 110 см.
Люстра обладнана лампами з цоколем G9 , що робить їх універсальними та зручними у використанні.
Тип монтажу — хрестовина забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до джерела змінної напруги 230 вольтів
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Тип приміщення | Люстри для вітальні, спальні, кухні |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | прозорий |
| Діаметр кільця | 40см |
| Максимальна висота | 110см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 10см, 12см (12 см — 4 шт., 10 см - 5 шт) |
| Цоколь лампи | G9 |
| Кількість ламп | 9 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Розмір паковання | 48х48х18см |
| Вага | 3,6кг |
| Ширина | 60см |
| Довжина: | 60см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 54 Вт |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3600 г |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |