








3 230 ₴
Показати оптові ціниМодний сучасний світильник MOLECULAR розміром 75х47 см простий і елегантний.
Його зовнішній мінімалізм робить його бажаним для гурманів стилю.
Настінний світильник у чорному кольорі з чорним основою стане прекрасним рішенням для організації різноплановий підсвічування у вашій квартирі.
Бра має вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом. Потужність — 20 Вт.
Довжина ріжків 50 см, 35 см, 15 см. Світлові круги діаметром 8 см і 6 см.
Особливістю цієї моделі бра є можливість кріплення під різними кутами.
Тип монтажа - планка забезпечує чистоту зовнішнього вигляду.
Увімкнення вимкнення відбувається за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний |
| Відступ від стіни | 7см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Джерело світла | Led |
| Світлова температура | 4000K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Вага | 1,1кг |
| Розмір паковання | 53х17х7 см |
| Довжина: | 47 см |
| Ширина | 75см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1100 г |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 470 мм |