









275 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Модель призначена для забезпечення освітлення за відсутності напруги або в місцях без доступу до мережі.
Світильник є вдалим вибором у подорожах, на природі або у випадках, коли необхідне довге освітлення у важкодоступних місцях: під час ремонтних робіт, підвалах тощо.
Мінімалістичний дизайн дає змогу використовувати світильники як у сучасних приміщеннях, так і компактно зберігати на випадок потреби.
Корпус світильника виготовлений із якісного, що не змінює свій первісний вигляд пластику у разі тривалого використання світильника.
Є регулювання двох рівнів яскравості, що відповідно змінюватиме час автономної роботи.
Акумулятор типу 18650 Li-Ion забезпечує тривалу роботу в автономному режимі до 8 годин.
Наявність електронного захисту від перезарядження та глибокого розряджання акумулятора.
Світильник призначений для постійного та тимчасового використання і має висувні пази для надійного кріплення на поверхні та вбудований шнур для живлення от сети 220В.
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 2W |
| Світловий потік | 100Лм |
| Світлова температура | 6500K |
| Ємність батареї | 1000mA·год |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індекс передавання кольору | >=80Ra |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 205х55х30мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|
Джерело аварійного освітлення |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Знімний акумулятор |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи в аварійному режимі | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Освітлення безпеки, Для внутрішніх приміщень, Резервне освітлення, Евакуаційне освітлення |
| Режим роботи | Тривалий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір розсіювача | Білий |
| Додаткова комплектація | |
| Блок живлення | Ні |
| Лампочка | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 10 годин |
| Допоміжна ручка | Ні |
| Вбудований сенсор | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Світловий потік | 100 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 30 |
| Довжина мм | 205 мм |
| ширина мм | 55 |