






5 535 ₴
Показати оптові ціниНастільний світильник MATTIS - естетично яскравий привабливий світильник, його м'який потужний розсіяне світло створює у сучасних інтер'єрах освітлення комфортне для життя і відпочинку.
Сучасний динамічний — витончений дизайн у поєднанні з білими матовими плафонами чудово вписується у будь-який інтер'єр, чи то вітальня, спальня, дитяча, чи то передпокій.
Суворі контрастні колірні форми надають виробу візуальну масштабність восприятия.
Латунний основа підкреслює вишуканість і поєднується з будь-якими палітрами декору, а контраст із білими матовими плафонами посилює враження від загального оформлення приміщення.
Модель чудово підійде для спальні, дитячої кімнати, вітальні.
Висота лампи 45 см. Має регулювання світлової температури.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 вольтів.
Екологічність і безпека — виготовлена з якісних матеріалів, відповідає стандартам безпеки та екологічності.
Забезпечте собі комфорт і гармонію!!
Опис товару
| Тип приміщення | Світильник для спальні | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий | |
| Матеріал розсіювача | акрил | |
| Розмір стельової основи | 18х2см | |
| Світлова температура | 3000-4500-6000K | |
| Джерело світла | Led | |
| Потужність | 14Вт | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1,9кг | |
| Ширина | 12 см | |
| Висота | 45 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 14 Вт/год |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |