







4 320 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра в чорно-золотому корпусі, що гармонійно поєднує в собі сучасну естетику з елементами ретро, які поєднуються в загальну картину тривимірної інсталяції з підтримкою вимог для функціонального освітлення.
Композиція складається з LED-кільця, чорного диска, латунної сфери та горизонтальної трубки кольору латуні.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led джерелом світла потужністю 16W з приємним нейтральним светом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В.
Витончений дизайн світильника надає інтер'єру нотки розкоші, а м'яке світло надає простору тепло та комфорт. Це бра стане не тільки джерелом світла, але й стильним декоративним елементом, що підкреслює індивідуальність вашого інтер'єру.
Довжина: світильника 66 см
Встановлюється на стіну за допомогою хрестового накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Один світильник — стіна — декор!!
Опис товару
| Колір корпусу | чорний-латунь |
| Розмір стельової основи | 22х5 см |
| Світлова температура | 4000K |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Лампа | led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 21см |
| Потужність | 16Вт |
| Тип кріплення | хрестовина |
| Вага | 2,35кг |
| Розмір паковання | 71х51х13см |
| Ширина | 45 см |
| Довжина: | 66 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 16 Вт |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь, Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2350 г |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |