






2 580 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник — незвично-стильний, оригінальний, практичний і функціональний прилад для створення неповторної акцентної атмосфери у вашій квартирі та будинку.
Його ланцюжки — довгі світлові лінії різної світлової температури створюють витончений неповторний візуальний ефект.
Довжина світильника 40 см.
Встановлюється на стіну за допомогою монтажної планки, що забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Вмикання та вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача від електричної мережі 230 В.
Опис товару
| Колір корпусу | хром |
| Відступ від стіни | 11,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Світлова температура | 3000-4500-6000K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
| Потужність лампи | 4,5 Вт |
| Вага | 0,8кг |
| Розмір паковання | 27х18х12см |
| Довжина: | 40см |
| Ширина | 25 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 4.5 Вт/год |
| Потужність лампи | 4.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |