




1 894 ₴
Показати оптові ціниНастінне бра , яка контрастно поєднує чорний металевий диск із білим рельєфним елементом такий ефект посилює м'яке нейтральне світло, що рівномірно розсіюється навколо корпусу.
Біла центральна вставка має унікальну текстуру, що схожа на місячну поверхню: із заглибленнями, хвилями та кратерами, що надає акценту та візуальної глибини.
Настінний світильник обладнаний вбудованою led джерелом світла потужністю 6W з приємним нейтральним светом, а також вбудованим блоком живлення від мережі 220 В.
Витончений дизайн світильника надає інтер'єру нотки розкоші, а м'яке світло надає простору тепло та комфорт. Це бра стане не тільки джерелом світла, але й стильним декоративним елементом, що підкреслює індивідуальність вашого інтер'єру.
Довжина: світильника 22 см
Встановлюється на стіну за допомогою накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Один світильник — стіна — декор!!
Опис товару
| Колір корпусу | чорний-білий |
| Розмір стельової основи | 15х3см |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Світлова температура | 4000K |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Лампа | led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип кріплення | планка |
| Вага | 0,7кг |
| Ширина | 22 см |
| Довжина: | 22 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Фен-Шуй |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |