



1 890 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник оригінальний, практичний і функціональний прилад для створення неповторної атмосфери у вашій квартирі та будинку.
Настінний світильник обладнаний вбудованим блоком живлення й споживає всього 8 Вт енергії за живлення від мережі 220 В.
Його довгі світлові лінії створюють витончений неповторний візуальний ефект.
Довжина світильника 60 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Світильник настінний світлодіодний має лінійний розсіювач, що перетворює зовнішню світлову площу з точкової на довгу та велику.
Світильник має рухомий механізм, що дає змогу не тільки встановити бра у вертикальному або горизонтальному положенні, але й повертати корпус під потрібним кутом, створюючи акцентне або фонове освітлення залежно від потреб.
Він стане окрасою великого різновиду, і типів кімнат як комерційних і приватних будівель.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Світильник настінний бра на стіну — інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Відступ від стіни | 7см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Матеріал розсіювача | пластик | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 5 см | |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
|
| Потужність лампи | 8 Вт | |
| Вага | 0,6кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 7см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 70 мм |