





3 211 ₴
Показати оптові ціниНастінний або стельовий світильник у витончених круглих форм із металу, що підкреслюють його витонченість і універсальність, даючи змогу йому гармонійно вписатися в різні інтер'єри.
Комбінація різних форм і їхніх відтінків додає світильнику розкішний і витончений вигляд, роблячи його не просто джерелом світла, але й значущим елементом декору.
Основу становить металева кругла платформа, на якій розміщені два кільця з вбудованими світлодіодами. Вони забезпечують рівномірне нейтральне світло з потужністю 30 Вт. Має вбудований блок живлення від мережі 230 вольтів. Діаметр 45 см.
Підходить для використання в спальні, як функціональне або декоративне освітлення, передпокій для оформлення вхідної зони, гардеробної або вітальні.
Встановлюється на стіну або стелю за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Довжина: | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 5 см |
| Колір основи | чорний |
| Розмір стельової основи | 10х3см |
| Відступ від стіни та стелі | 5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 30W |
| Вага | 1,1кг |
| Розмір паковання | 51х51х10см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 30 Вт |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Конструктивізм |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 45 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |