






2 588 ₴
Показати оптові ціниЛюстра виготовлена з металу та обладнана шістьма скляними плафонами бурштинового кольору під патрон Е27.
Завдяки поворотному механізму можна змінювати положення плафонів і напрямок світла — униз або в бік.
Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.
|
Зручна, практична, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки універсальному дизайну модель впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Плафони з кольорового скла дають м'яке приємне для очей світіння. Плафон відкритий, його не потрібно знімати, щоб замінити лампочку. |
|
|
Стандартний патрон Е27 дає змогу вибрати будь-який тип лампи (світлодіодна, розжарювання, філамент), а також необхідну потужність і колір світіння. |
| виробник | Китай |
| кількість джерел світла | 6 |
| тип патрона | Е27 |
| максимальна потужність лампи | 60W |
| матеріал корпусу | метал чорного кольору |
| матеріал плафона | скло бурштинового кольору |
| висота люстри | 25 см |
| діаметр люстри | 72 см |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий, Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 72 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Площа освітлення | 25 кв.м (макс) |
| Розмір плафона | 12 см |