



2 810 ₴
Показати оптові ціни Модель являє собою лінію сучасних світильників плафони яких стилізовані у формі круглих кулястих плафонів, стильно поєднується в інтер'єрі в стилі мінімалізму, основа виготовлена з металу.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Регулювання підвісу дає змогу використовувати світильник із різною висотою стель.
Можна ефективно використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
У люстрі використовується лампа з широко поширеним цоколем E27 таку лампу можна замінити самостійно.
Може бути як основний елемент освітлення, а також у композиції з іншими відповідними за стилістикою світловими приладами в інтер'єрі.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p1030876431-lyustra-svetilnik-yantarnym.html
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 11 см.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| висота люстри мінімальна | 30 см | |
| висота люстри максимальна | 95 см | |
| матеріал плафона | стекло | |
| колір плафона | графіт | |
| матеріал корпусу | метал | |
| колір корпусу | чорний матовий | |
| кількість джерел світла | 3 | |
| тип патрона | Е27 | |
| розмір монтажної планки | 11см | |
| розмір плафона | 15см | |
| розмір паковання |
|
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 95 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |
| Цоколь | E27 |