









1 215 ₴
Показати оптові ціниМіні люстра виконана на основі світлодіодної стрічки. Кріпиться як на стіну, так і на стелю. Світильник буде ідеальним рішенням для будь невеликій площі. (кухня,коридор,ванна,туалет). Розрахований по освітленню на 6-7 кв. метрів.
Світильник ідеально підійде на стелю кухні або ванни як основне освітлення .
Имеет в комплектации два драйвера.
Возможно подключение на одинарный и двойной выключатель.
Данный светильник работает в трех режимах:
! теплый свет
! холодный свет
! нейтральный свет
Переключение спектров свечения светодиодной панели осуществляется простым выключением-включением.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики".
Весь необхідний кріплення в комплекті.
За посиланням можна подивитися інші бра: https://svetotechnika.com.ua/g83013000-bra-svetodiodnye
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 м
Ми на лінії з 9-00 до 20-00 - телефонуйте! :)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 300 см |
| Основні | |
| Потужність | 55 |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 170-265 |
| Тип цоколя | 0 |
| Колір світіння | Теплий, нейтральний, холодний |