









1 714 ₴
Показати оптові ціниЧарівна скляна модель у латунному обрамленні з дивовижним малюнком світлових ліній — елегантні — рішення для освітлення вашого інтер'єру у вітальні спальні або офісі.
Світло створюють дивовижну й унікальну гру світла, створюючи казкову атмосферу і м'яко підсвічуючи внутрішній декор кімнати.
Завдяки особливій структурі скла світло м'яко розсіюється, підкреслюючи ефект бульбашок і створюючи атмосферу легкості.
Виготовлений із якісних матеріалів, металу та скла світильник має міцну та довговічну конструкцію.
Світильник обладнаний LED джерелом світла потужністю 3 Вт.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 вольтів.
Тип монтажа - планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Тип приміщення | Люстри у вітальню, спальню, кухню |
| Колір плафона | прозорий |
| Колір корпусу | латунь |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | G9 |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| розмір стельової основи | 12х2см |
| Максимальна висота підвісу | 140см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 36х31х17см |
| Вага | 2.25 кг |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 13см |
| Довжина: | 25 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 3 Вт |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1600 г |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |