
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB763 є аналогом лампи розжарювання 60W. Використовується як основне дежерело світла або для декративного підсвічування.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло при високій яскравості.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкої пластмаси та алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 50 000 годин) |
|
|
Виготовлена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр та світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 9 W |
| аналог лампи розжарювання | 90 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 720 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 270° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 63*99 мм |
| ресурс роботи | 50 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Струм споживання | 60 мА |
| Кут свічення | 270 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 63 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | R63 |