



4 590 ₴
Показати оптові ціниРізноманітність форм і різновидів робить підвісні світильники одним із найпопулярнішим джерелом світла, а креативне комбінування з декількох однакових підвісів однією або інших озвучених моделей і кольорів виводять простір на рівень комфортного освітлення й роблять такі композиції ще й значущим елементом декору.
Плафон світильника — кришталеве скло, завдяки цьому він інтенсивно розсіює світло, а також створює декоративний світловий ефект. Скло виготовлене в основі золотого кольору з металу. Підвіс моделі має максимальну регульовану висоту 200см.
Підвіс застосовується для локального освітлення офісів, магазинів,торгових і бізнес-центрів, готелів, ресторанів, салонів краси.
Джерелом світла є одна світлодіодна лампочка з цоколем LED потужністю 4W.
Для прикраси а також додаткових акцентів в інтер'єрі пропонуємо посилання на інші моделі:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2192040070-cvetilnik-zakris-dlina.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2198995476-svetilnik-steklyannyj-podvesnoj.html
Світлова температура 4000K.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Довжина: | 22 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір корпусу | золотий |
| Колір плафона | прозорий |
| Максимальна висота | 200см |
| Мінімальна висота | 24 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 4W |
| Матеріал корпусу | метал кришталь |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 30х25х18см |
| Вага | 1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр | 12 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 см |
| Мінімальна висота підвісу | 24 см |
| Цоколь | LED module |