


123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
По центру у технологічний отвір вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодна або галогенна за бажанням споживача).
Лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення
Доорпус алюминиевый з поворотним пристроєм
Підключення лампи проводиться до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи (12V, 230V)
| Споживана потужність галогенною лампи обмежується | 50 W. |
| Діаметр отвори вбудовуваного | 75 |
| Розміри виробу | 80*80*24 мм. |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники: https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |