




132 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron CD989 MR16 c RGB підсвіткою вбудовується
! Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
! Підсвічування виходить через матовий кристал-полімер від стрічки RGB встановленої по периметру корпусу через отвори в металевій пластині накладеної на кристал і по периметру.
! По центру вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 ( світлодіодний ). RGB стрічка живиться від драйвера йде в комплекті (лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення). В залежності від побажань споживачів RGB стрічку і лампу можна живити окремо на різні вимикачі
! Металевий Корпус виробу.
! Підключення лампи і драйвера стандартне до побутової електромережі напругою до 270V.
! Споживана потужність RGB стрічки 3W,
! Споживана потужність галогенною лампи обмежується 10 W,
! Споживана потужність світлодіодної лампи не обмежується.
! Діаметр встановлюваного отвори 56 мм,
! Розміри виробу 120*20 мм.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші вбудовувані світильники з підсвічуванням: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
До цього світильника підходять лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (білий теплий)
Пройшовши по посиланню можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити Світильник Feron CD989 MR16 c RGB підсвіткою вбудовується
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Античний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Споживана підсвічування W | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |