





191 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron CD942 з Led підсвічуванням вбудовується
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі з допомогою пружинних лапок.
Полімерний кристал складною поверхневої конфігурації добре розсіює світло виходить від світлодіодної стрічки, розташованої по периметру корпусу створюючи неповторний світловий малюнок.
По центру вставляется лампа MR16 под цоколь G5.3 ( светодиодная или галогенная по желанию потребителя). Светодиодная лента питается от драйвера идущего в комплекте (лампа в комплект не входит и подбирается индивидуально в зависимости от требований к силе освещенности помещения).. В зависимости от пожеланий потребителей светодиодную ленту и лампу можно запитать раздельно на разные выключатели.
!Корпус изделия металлический хромированный, кристалл-рассеиватель светодиодной ленты прозрачный.
!Подключение лампы и драйвера стандартное к бытовой электросети напряжением до 230V.
!Споживана потужність світлодіодної стрічки 3W,
!Споживана потужність галогенною лампи обмежується 35 W.
!Споживана потужність світлодіодної лампи не обмежується.
!Діаметр встановлюваного отвори 56 мм,
!Розміри виробу 122*20 мм.
До цього світильника підходять лампи:
1. Feron LB240 (MR16) 4W 4000К ( білий нейтральний)
2. Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000K (білий теплий)
Пройшовши по посиланню можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші вбудовувані світильники з підсвічуванням: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
Замовити Світильник Feron CD942 з Led підсвічуванням вбудовуваний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 60 |
| Гарантія роках | 1 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Хром |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |