




176 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron CD832 MR16 з Led-підсвіткою вбудований
Особливістю світильника є незвичайний дизайн. Тонка декоративна металева накладка створює абстрактний візерунок на світильнику, а кристалічна структура корпусу схожа на ефект мерехтіння коштовного каміння під час світіння. Відмітною особливістю світильників такого типу є підсвічування корпусу за допомогою світлодіодної стрічки периметром світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати як основне освітлення, так і як легку декоративну підсвітку. Світильник обладнаний двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16 і світлодіодною підсвіткою периметром світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна під'єднувати окремо та використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без увімкнення лампи. Рекомендується використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Полімерний матовий кристал із фігурною поверхнею, покритий металевою пластиною з вирізаним орнаментом (яку, за бажання, можна зняти), добре розсіює світло, що виходить від світлодіодної стрічки, розміщеною периметром корпусу та створюючи неповторний світловий малюнок.
У центрі вставляється лампа MR16 під цоколь G5.3 (світлодіодна або галогенна за бажанням споживача). Світлодіодна стрічка живиться від драйвера, що йде в комплекті (лампа до комплекту не входить і підбирається індивідуально залежно від вимог до сили освітленості приміщення).
Корпус виробу металевий хромований кристал-розсіювач світлодіодної стрічки матовий.
!Під'єднання лампи та драйвера стандартне до побутової електромережі напругою до 230V.
!Споживана потужність світлодіодної стрічки з колірною температурою 4000К, 3W.
!Споживана потужність світлодіодної лампи до 10WAT.
!Діаметр вбудованого отвору 56 мм,
!Розміри вироби 95*25 мм.
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші вбудовані світильники з підсвіткою: https://svetotechnika.com.ua/g56599623-tochechnye-svetilniki-led
До цього світильника підходять лампи:
1.Feron LB240 (MR16) 4W 4000К (білий нейтральний)
2.Feron LB240 (MR16) 4W 2700К (білий теплий)
3. Feron LB716 (MR-16) 6W 4000К (білий нейтральний)
4. Feron LB716 (MR16) 6W 2700К (білий теплий)
5. ZL8W MR-16 4000К (білий нейтральний)
6.VIDEX MR16e 5W GU5.3 4100K (білий нейтральний)
7.VIDEX MR16e 5W GU5.3 3000 K (білий теплий)
Пройшовши за посиланням, можна підібрати й інші лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy,
Замовити Світильник Feron CD832 MR16 з Led-підсвіткою вбудований
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Форма | Кругла |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Гарантія роках | 1 |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Комплектація | Без лампи |
| Колір основи | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |