

495 ₴
Показати оптові ціниНастільна лампа на струбцині "Смарагд" Е27.
| Тип | настільна лампа на струбцині |
| стан | нове |
| матеріал плафона | метал |
| матеріал каркасу | метал |
| колір | темно-зелений |
| вимикач | на дроті |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Loga |
| країна виробник | Україна |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Настільна лампа на струбцині "Смарагд" Е27 настільний світильник
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Зелений |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Loga |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Колір корпусу | темно-зелений |
| Напруга | 230V |