




189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴

| Тип | настільна лампа |
| стан | нове |
| матеріал плафона | метал |
| матеріал каркасу | метал |
| колір | світло-жовтий |
| вимикач | на корпусі |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Харків |
| країна виробник | Харків |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Настільна лампа з цоколем E27 світло-жовта радянського типу настільний світильник
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loga |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Напруга | 220 |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Ширина | 145 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Цоколь | E27 |