


248 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴

| Тип | настільна лампа |
| стан | нове |
| матеріал плафона | метал |
| матеріал каркасу | метал |
| колір | білий |
| вимикач | на корпусі |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Харків |
| країна виробник | Харків |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Настільна лампа з цоколем E27 біла радянського типу настільний світильник
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Loga |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Білий |